O FIRMIE:

Firma DAUDA-DACH działa na rynku od 1994 roku. Ilość wykonanych dachów i każdy następny powoduje, iż nasze umiejętności oraz wiedza w tej dziedzinie ciągle wzrastają. Naszym klientom zawsze polecamy materiały uznanych firm, a dobry materiał w połączeniu z naszym doświadczeniem umożliwia wybranie dla Państwa optymalnego rozwiązania w optymalnej cenie.

Uczestnicząc w szeregu szkoleń i pokazów organizowanych przez czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce, pogłębiamy niezbędną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że materiały użyte zostaną w sposób właściwy i zgodnie z ich przeznaczeniem technologicznym.

Wykonujemy dachy z następujących metariałów:

  • dachówka ceramiczna, dachówka cementowa, blacho-dachówka, blacha trapezowa, blacha płaska, ondulina, papa termozgrzewalna, gont bitumiczny.

Pokrycia dachów realizujemy kompleksowo wraz z pełnym orynnowaniem, wykonaniem obróbek blacharskich, montażem okien dachowych i elementów ozdobnych.

Mamy pełną świadomość jak ważna jest wiedza przy stosowaniu nowoczesnych materiałów pokryciowych, dlatego też ciągle ją pogłębiamy, aby Państwa dach dawał bezpieczne schronienie przez wiele lat.

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, służymy doradztwem technicznym. Współpraca z nami zapewni naszym klientom układanie nawet skomplikowanych konstrukcji dachowych i zagwarantuje trwałą oraz szczelną ochronę dachów na lata.